انجام ۱۵ عمل جراحی رایگان چشم با حضور وزیر بهداشت در ایلام | بیماری

: دکتر سیدحسن قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر پنجشنبه در حاشیه سفر به شهرستان دهلران ایلام با حضور در محل قرار گرفتن اتاقای عمل سیار کاروان موسسه خیریه نورآوران سلامت، ۱۵ عمل جراحی چشم بیماران رو به صورت رایگان در این منطقه انجام داد.

: انجام ۱۵ عمل جراحی رایگان چشم با حضور وزیر بهداشت در ایلام

به گزارش ایرنا، کاروان موسسه خیریه نورآوران سلامت از هفتم آذر ماه امسال در منطقه دشت عباس از توابع بخش موسیان شهرستان دهلارن گذاشته شده و خدمات رایگان دندونپزشکی و چشم پزشکی به مردم این مناطق ارائه میده.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دهلران گفت: پزشکان متخصص این تیم پزشکی روزانه ۳۰ نفر رو در بخش دندونپزشکی و ۶۰ نفر هم در بخش چشم پزشکی ویزیت کرده و خدمات پزشکی لازم رو به این افراد ارائه می کنن.

دکتر شهریار رسولی عصر پنجشنبه در حاشیه حضور وزیر در این منطقه با اشاره به قرار گرفتن اکیپ موسسه خیریه نوآوران سلامت در دشت عباس اعلام کرد: در این مدت (حدود ۱۰۰ روز) سه هزار و ۳۴۳ نفر مریض در بخش دندونپزشکی و شش هزار و ۲۵۰ نفر در بخش چشم پزشکی از طرف پزشکان موجود در این موسسه خیریه معاینه شده و ۳۱۰ عمل جراحی چشم هم انجام شده.

ایشون از تحویل ۲ هزار و ۳۲۰ عینک به بیماران مراجعه کننده به این موسسه در این مدت خبر داد و اضافه کرد: به تشخیص پزشکان این عینکا به صورت رایگان در اختیار بیماران قرار گرفته.

رئیس شبکه بهداشت و درمان دهلران با اشاره به اینکه این تیم پزشکی در مناطق محروم کشور مستقر و خدمات درمانی رایگان به مردم ارائه می کنه، تاکید کرد: خدمات دندونپزشکی هم شامل بازسازی، کشیدن و جرم گیری واسه کودکان زیر ۱۳ سال از طرف پزشکان انجام شده.

دکتر رسولی اعلام کرد: خدمات چشم پزشکی هم به افراد زیر پوشش کمیته امداد و بهزیستی و دهات نشینان هم از طرف پزشکان موجود در این موسسه خیریه ارائه می شه ضمن اینکه خدمات تیم پزشکی بنیاد خیریه نورآوران سلامت شبونه روزیه.

ایشون با اشاره به حضور پزشکان متخصص رشته های جور واجور در منطقه دشت عباس تا آخر سال جاری به شکل طرح خدمات رسانی بنیاد نورآوران سلامت واسه سرویس دهی درمانی تخصصی به مردم اضافه کرد: خدمات این مجموعه رایگان و با به کار گیری به روزترین لوازم پزشکی انجام می شه.

دکتر قاضی زاده هاشمی وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی، محمدرضا مروارید استاندار ایلام، شادمهر کاظم زاده نماینده بخش انتخابیه دهلران در مجلس شورای اسلامی، فرماندار و امام جمعه دهلران و جمعی از مسئولان این شهرستان با حضور در محل فعالیت تیم پزشکی موسسه خیریه نورآوران سلامت در دشت عباس از خدمات رسانی پزشکان و کادر درمانی این بنیاد به مردم بازدید و از نزدیک در جریان خدمات این موسسه خیریه قرار گرفتن.

تیم پزشکی موسسه خیریه نور آوران سلامت تشکیل شده از چشم دکتر و دندانپزشک از هفتم آذر امسال در منطقه دشت عباس از توابع شهرستان مرزی دهلران گذاشته شده و مبادرت به سرویس دهی درمانی تخصصی رایگان به مردم کردن.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه به خاطر گشایش چندین طرح درمانی در بیمارستانای امام خمینی (ره) و شهید مصطفی خمینی شهر ایلام، مراکز درمانی و بیمارستانای شهرستانای دره شهر، آبدانان و دهلران به استان ایلام سفر کرد.
وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی عصر چهارشنبه در اول ورود به استان ایلام با حضور در مزار شهدای گمنام بهشت رضا شهر ایلام با نثار گل و قرائت فاتحه به مقام شامخ و والای شهدا ادای احترام کرد.

دکتر قاضی زاده هاشمی قبل از این سه دوباره ۲ بار سالای و همزمان با همایش بزرگ پیاده روی اربعین و یه بار هم موقع سفر رئیس جمهوری و اعضای هیات دولت در سال به استان ایلام سفر کرده.

کلمات کلیدی: ایلام،عمل جراحی ، چشم ، وزیر بهداشت،عمل رایگان

.

منبع :

نظر دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *